NAJLEPŠÍ ODBORNÍCI VINÁRSKEHO SVETA SA STRETLI U NÁS

25.10.2021

Novootvorený vinársky domček Réva vo Farnej, sme „pokrstili“ podujatím, na aké sa nezabúda. Najlepšia svetová špička enológov, degustátorov a odborníkov, ktorí hodnotili vína na jedinečnej medzinárodnej súťaži Danube Wine Challenge, si osobne ako prví vyskúšali náš nový koncept.
Vinohradnícky domček Réva ukážkovo odprezentoval synergiu rodiny našich značiek.


 Okrem toho je podmanivým príkladom súladu funkčnej architektúry s reliéfom, ktorý zapadá do našich viníc tak, ako chýbajúce puzzle do dokonalej scenérie. Práve tu si vzácni hostia vyskúšali kulinársky kumšt nášho zohratého fine diningového tímu z Hotela Lomnica, pod vedením Tomáša Ševčíka, ktorý zostavil degustačné menu na mieru tejto udalosti a priestoru. O dokonalý servis, ktorý vdýchol novovybudovaným kulisám dušu, sa postarali kolegovia z Kaštieľa Pálffy, pod vedením Michala Majerského.


Ako by chutilo famózne jedlo bez rovnako famózneho vína? Na túto otázku je odpoveď iba jedna a všetci ju poznáme. Preto náš ďalší člen rodiny - spoločnosť Selaví, pod palcom Mira Ballu pripravil na tento nezabudnuteľný deň selekciu vín z produkcie VIAJUR, ktoré okrem vína zastupoval aj výrobný riaditeľ Tomáš Dilong. Ten bol zároveň aj jedným z porotcov v súťaži, ktorá je v rebríčku top 12 na svete. Súťaž týchto rozmerov a obsadenia sa konala na Slovensku a bolo nám cťou, že sme mali možnosť hostiť ju.


Všetci členovia rodiny našich značiek boli nesmierne hrdí na to, že absolútne esá z vinárskeho sveta spoznávali slovenské vína práve u nás vo Farnej. Spomenieme aspoň prezidenta Únie degustátorov Španielska (UEC) a riaditeľa súťaže Bacchus Madrid Fernanda Gurucharriho, našou hostkou bola aj svetoznáma enologička, ktorej články sú publikované po celom svete a je držiteľkou titulu master of Wine Elizabeth Gabay. Za Slovensko sme privítali napríklad Editu Ďurčovú, známu enologičku ambasádorku súťaže Danube Wine Challenge. Súčasťou skupiny bol vinársky kritik a publicista Simon Woolf.


Naši hostia sa na záver zhodli, že to naše slovenské Toskánsko má čaro a určite sme sa nevideli poslednýkrát.
Náš nový koncept budete mať možnosť spoznať aj vy. Domček Réva vo viniciach VIAJUR v usadlosti FARNÁ je postavaný na úvod dych berúcej krajiny, ktorá sa vlní vinicami a je ideálnym miestom aj na špeciálny piknik alebo teambuilding. Vieme vám na mieru pripraviť raňajky či netradičný obed alebo aj romantickú večeru pri západe slnka, na akú sa len tak nezabúda. Príďte aj vy ochutnať naše slovenské Toskánsko.

Kontakt

arrow Objednať víno

telefón: +421 905 541 821

email: info@viajur.sk 

V prípade objednávok nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu obchod@selavi.sk.

Logá a dokumenty na stiahnutie.

FAKTURAČNÁ
ADRESA

KOREŠPONDENČNÁ
ADRESA

mapa 1
Nastavenie cookies
VOP Reklamačný poriadok