NAŠE VÍNA ZBIERAJÚ SKVELÉ CENY

09.5.2022

Súťaž Vínne trhy Pezinok 2022 priniesla 7 medailí pre naše vína

Na prestížnej slovenskej súťaži vín, Vínne trhy Pezinok 2022, sa naše novinky roku 2021 naozaj úspešne uviedli. Domov sme si doniesli 3 zlaté a 4 strieborné medaily. Odborná verejnosť hodnotila takmer 500 vzoriek vín z celého Slovenska. Vína hodnotili odborné komisie anonymne za okrúhlym stolom, na základe medzinárodného 100-bodového OIV systému. V degustačnej komisii zasadal aj náš výrobný riaditeľ Tomáš Dilong. „Vínne trhy Pezinok považujem za jednu z najprestížnejších vinárskych súťaží na Slovensku. Vážim si že som bol členom degustačnej komisie a zároveň sa teším z úspechu našich vín“

Absolútnou novinkou v našom vinárstve ViaJur je nový rizling, do našej rodiny rizlingov pribudol Rizling Liebling, ktorý očaril nielen odbornú porotu, ale aj zákazníkov. Na trhu je len pár dní a už patrí medzi najpredávanejšie vína z našej ponuky. Práve toto víno sa môže hrdiť aj zlatou medailou.

ViaJur Rizling rýnsky biele suché víno 2018 - Slovensko, Malokarpatská oblasť (selavi.sk)

„Tento rok je pre naše vinárstvo veľmi významný. Na trh uvádzame niekoľko noviniek, naďalej sa snažíme o dosiahnutie najvyššej kvality a už teraz môžem povedať, že naše úsilie sa oplatilo. Vo vinohradoch a v pivnici sa úsilie začína ukazovať aj vo forme zlatých medailí na takých prestížnych súťažiach ako boli Vínne trhy Pezinok. Zhodnotil vinársky rok 2021 Tomáš Dilong.

Zlaté medaily získali vína:

  • Rizling Liebling, polosladký 2021

  • Tramín červený, polosladký 2021

  • Tramín červený, hrozienkový výber 2021

Strieborné medaily získali vína:

  • Sauvignon Blanc 2021

  • Cabernet Sauvignon Rosé, polosuché 2021

  • Müller Thurgau, 2021

  • Dunaj 2019

Tieto skvosty z ročníka 2021 si môžete kúpiť vo vínotéke ViaJur pri Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure, alebo vo vínotéke Selaví v Hoteli Lomnica v Tatranskej Lomnici a samozrejme aj na našom e-shope:

ViaJur | Selaví (selavi.sk)

 

Kontakt

arrow Objednať víno

telefón: +421 905 541 821

email: info@viajur.sk 

V prípade objednávok nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu obchod@selavi.sk.

Logá a dokumenty na stiahnutie.

FAKTURAČNÁ
ADRESA

KOREŠPONDENČNÁ
ADRESA

mapa 1
Nastavenie cookies
VOP Reklamačný poriadok