Sauvignon, ktorý zabodoval

28.6.2022

Sauvignon Blanc z ročníka 2021 je vínom, na ktoré sme právom hrdí. Tento suchý variant celosvetovo obľúbenej odrody potešil nielen vaše nosy intenzívnou ovocno–herbálnou vôňou s podtónom vinohradníckej broskyne, egrešov a čerstvo pokosenej trávy, ale svojou ovocnosťou a šťavnatosťou aj vaše chuťové poháriky.
 


Za ten krátky čas, čo je toto víno od nafľašovania v predaji (cca 1,5 mesiaca), nám stihlo urobiť radosť aj mnohými oceneniami. Okrem striebornej medaily na Vínnych trhoch v Pezinku získal náš Sauvignon Blanc 2021 rovnakú medailu aj na prestížnej medzinárodnej súťaži Mondial des Vins Blancs v Štrasburgu. A teší nás to o to viac, že ju získal v konkurencii 622 súťažiacich vzoriek vín z celého sveta.

Za výslednou vycibrenou aromatikou a chuťou tohto Sauvignonu Blanc stojí nielen kvalitná surovina z našich vinohradov vo Farnej, ale predovšetkým um nášho výrobného riaditeľa – Tomáša Dilonga, ktorý aj pri tomto víne zúročil svoje znalosti a medzinárodné skúsenosti spojené s výrobou vína. A Nový Zéland, kde dlhodobo pôsobil, je vo vinárskom svete preslávený práve odrodou Sauvignon Blanc.

Preto nás ani neprekvapuje obľúbenosť tohto vína u našich zákazníkov. Jej intenzita však spôsobila, že nafľašovaná verzia suchého Sauvignonu Blanc 2021 je beznádejne vypredaná. Nemusíte však zúfať, spomínaný Sauvignon Blanc 2021 ešte nájdete (spolu aj s polosuchým ružovým Cabernetom Sauvignon) v praktickej plechovkovej verzii vhodnej napríklad na  grilovačku alebo turistiku.
 

 

Kontakt

arrow Objednať víno

telefón: +421 905 541 821

email: info@viajur.sk 

V prípade objednávok nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu obchod@selavi.sk.

Logá a dokumenty na stiahnutie.

FAKTURAČNÁ
ADRESA

KOREŠPONDENČNÁ
ADRESA

mapa 1
Nastavenie cookies
VOP Reklamačný poriadok