Naše vína

Ars in vino, vinum in arte

Pro rege et patria

Pre kráľa a krajinu - znelo hrdo krédo Palffyovcov. Víno, tento najušľachtilejší mok, nesmelo chýbať na stole kráľa, ale nechýbalo ani na sviatočnom stole bežných ľudí. Terroir našich usadlostí, slnko hladiace bobuľky hrozna, poctivá práca a láska vinohradníka k vínnej réve, fortieľ vinára, to všetko vytvára neopakovateľnú harmóniu chutí našich vín. Kolekciu vín Pro rege et patria môžeme charakterizovať ako kráľovský nápoj pre každého milovníka dobrého vína. Na zdravie!

arrowPrejsť na ponuku vína VIAJUR

Ars in vino, vinum in arte

Víno ako zhmotnené umelecké dielo vinára vo fľaši a reprodukcia obrazu výnimočného maliara na etikete vytvárajú jedinečné spojenie dvoch umelcov - vinára a maliara. Prinášame vám jedinečnú kolekciu vín: Ars in vinum, vino in arte (Umenie vo víne, víno v umení). Víno tejto kolekcie je vyrobené z vyselektovaného hrozna najvyššej kvality. Osobitný prístup a starostlivosť vinohradníka a vinára je zárukou, že sa ku vám dostáva umelecký zážitok.

2021

2018-2019

2017

 

Zoznámte sa s edíciou Ars in vino, vinum in arte

Prinášame vám umenie vo víne, ktorého etikety zdobia obrazy výnimočných maliarov. Jána Hálu, Milana Laluhu a Vladimíra Kompánka.

Kontakt

arrow Objednať víno

telefón: +421 905 541 821

email: info@viajur.sk 

V prípade objednávok nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu obchod@selavi.sk.

Logá a dokumenty na stiahnutie.

FAKTURAČNÁ
ADRESA

KOREŠPONDENČNÁ
ADRESA

mapa 1
Nastavenie cookies
VOP Reklamačný poriadok