Naše vína

Pro rege et patria

wine viajur

Pro rege et patria

Pre kráľa a krajinu - znelo hrdo krédo Palffyovcov. Víno, tento najušľachtilejší mok, nesmelo chýbať na stole kráľa, ale nechýbalo ani na sviatočnom stole bežných ľudí. Terroir našich usadlostí, slnko hladiace bobuľky hrozna, poctivá práca a láska vinohradníka k vínnej réve, fortieľ vinára, to všetko vytvára neopakovateľnú harmóniu chutí našich vín. Kolekciu vín Pro rege et patria môžeme charakterizovať ako kráľovský nápoj pre každého milovníka dobrého vína. Na zdravie!

zberatelska edicia

Ars in vino, vinum in arte

Víno zhmotnené umelecké dielo vinára vo fľaši a reprodukcia obrazu výnimočného maliara na etikete vytvárajú jedinečné spojenie dvoch umelcov - vinára a maliara. Prinášame vám jedinečnú kolekciu vín: Ars in vinum, vino in arte (Umenie vo víne, víno v umení). Víno tejto kolekcie je vyrobené z vyselektovaného hrozna najvyššej kvality. Osobitný prístup a starostlivosť vinohradníka a vinára je zárukou, že sa ku vám dostáva umelecký zážitok.

arrowPrejsť na ponuku Ars in vino

2021

2020

2019

Zoznámte sa s edíciou Pro rege et patria

Pro rege et patria - pre kráľa a krajinu, krédo, ktoré sprevádzalo rod Pálffyovcov. Dnes toto krédo spolu s lipou, ktorá rastie na nádvorí Pálffyovského kaštieľa v Svätom Jure, vytvárajú logo VIAJUR. Do histórie Pálffyovcov patrí aj vinohradníctvo a výroba vína v Malých Karpatoch. Vinárstvo VIAJUR pokračuje v tomto príbehu.

Kontakt

arrow Objednať víno

telefón: +421 905 541 821

email: info@viajur.sk 

V prípade objednávok nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu obchod@selavi.sk.

Logá a dokumenty na stiahnutie.

FAKTURAČNÁ
ADRESA

KOREŠPONDENČNÁ
ADRESA

mapa 1
Nastavenie cookies
VOP Reklamačný poriadok