Víno

Prehľad

Ponorte sa do chutí vín VIAJUR s našimi tromi edíciami a odhaľte príbehy ukryté
vo fľašiach.

viajur vino klasik

Klasik

Vína plné ovocných a sviežich chutí charakterizujú našu edíciu Klasik. Určené na každodenné vychutnávanie vynikajú svojou šťavnatosťou, ľahkosťou aj intenzívnosťou.

viajur vino prorege

Pro rege et patria

Mohutnejšie, krémovejšie chute aj vyšší zrecí potenciál charakterizuje našu edíciu Pro rege et patria. Sofistikované vína vhodné aj na špeciálnejšie príležitosti sú aj ideálnym doplnením gastronomických zážitkov.

viajur vino ars

Ars in vino

Víno je pre nás umením, aj preto vznikol nápad prepojiť naše umelecké diela s tými maliarskymi. Spojením dvoch svetov vznikla naša najvyššia edícia Ars in vino, vinum in arte, ktorej etikety zdobia reprodukcie obrazov slovenských akademických maliarov.
Kolekcia vyrobená z vyselektovaná hrozna odráža najvyššiu kvalitu v elegantnom prevedení.

viajur sekty

Sekty

V našich odrodách majú bohaté zastúpenie aj tie, ktoré sú predurčené na výrobu lahodných bubliniek. Tie naše sú vyrábané tradičnou šampanskou metódou druhotného kvasenia vo fľaši, pričom všetky fázy výroby prebiehajú priamo v našich rukách.

KastielPalffy 05 23 72dpi 898

Plechovky

Víno nemusí byť len klasika a tradícia, preto s otvorenou mysľou pristupuje k aktuálnym trendom. Vína v plechovkách sú moderné aj praktické.

Sme tu pre vás

Kontaktujte nás

+421 905 503 827
info@viajur.sk

+421 905 503 827
objednavky@viajur.sk

+421 905 503 827
sales@viajur.sk

+421 915 826 821
event@kastielpalffy.sk

Hello

Máte viac ako 18 rokov?

VIAJUR dodržuje platné zákony a preto žiadame osoby mladšie ako 18 rokov
aby nevstupovali na naše internetové stránky. Ďakujeme za pochopenie.

Beriem na vedomie zákonné obmedzenia predaja a požívania alkoholických nápojov. Kliknutím na tento súhlas potvrdzujem, že mám viac ako 18 rokov