Cesta Farnou do Viajur

22 Post 1 Farna

Úspešná akcia Cesta Jurom sa presúva aj na južné Slovensko. Prvý ročník festivalu Cesta Farnou do VIAJUR otvorí brány našej usadlosti vo Farnej.

Program pre všetky vekové skupiny, dobrá hudba, lokálni umelci a remeselníci, výnimočná gastro zložka a naše vína VIAJUR. To všetko na vás čaká už 18. mája na našej vinohradnícko-agroturistickej usadlosti vo Farnej. Príďte si užiť pestrý kultúrny program, v rámci ktorého sa predstavia aj skupiny Polemic a Anna and the Barbies.

Vystúpia:

  • 15:00 DJ VIX (detská zóna)
  • 17:30 Polemic (SK)
  • 20:00 Anna and the Barbies (HU)
  • 21:15 DJ VIX

Hudobný program doplnia workshopy pre deti zamerané na tradičné remeslá ako hrnčiarstvo, kováčstvo, košikárstvo či plstenie ale aj maľovanie na tvár či slamené bludisko.

Spoznajte nás

Cesta Farnou do VIAJUR nebude len o zábave ale aj o výnimočných gastro zážitkoch. Okrem vín VIAJUR si v obklopení viníc budete môcť vychutnať aj ponuku našich remeselných pív Pálffy Brauerei a gastronómiu z Kaštieľa Pálffy vo Svätom Jure.

Vstup na podujatie je zadarmo.

viajur logo leaf

Ďalšie články

Hello

Máte viac ako 18 rokov?

VIAJUR dodržuje platné zákony a preto žiadame osoby mladšie ako 18 rokov
aby nevstupovali na naše internetové stránky. Ďakujeme za pochopenie.

Beriem na vedomie zákonné obmedzenia predaja a požívania alkoholických nápojov. Kliknutím na tento súhlas potvrdzujem, že mám viac ako 18 rokov