Vinohradnícky dom Réva

Toskánsko na Slovensku?

Vinohradnícky dom Réva

Zažite chute Toskánska priamo u nás doma. Na južnom Slovensku, ďaleko od ruchu veľkomesta, sa na prvý pohľad nenápadne otvára obzor, na aký sme zvyknutí len z reklamných fotiek slnkom zaliateho Toskánska. V obci Farná, moderné vinárstvo ViaJur skultivovalo vinice do podoby, ktorú len tak bežne nevidíme. Už od cesty vás upúta pohľad na Vinohradnícky dom Réva, ktorý absolútne zapadol do atmosféry vlniacich sa viníc nádherného vinárstva. Dom Réva ponúka symbiózu funkčnej architektúry s reliéfom, ktorý zapadne do viníc ako chýbajúce puzzle dokonalej scenérie. Vinohradnícky dom Réva okrem štýlového obchodu s vínom, ponúka aj priestor na menšie firemné oslavy, či špeciálne eventy počas celého roka. Tento priestor bude súčasťou konceptu zážitkových degustačných večerí pod taktovkou osvedčeného tímu špičkových kuchárov z Hotela Lomnica.


Vinárstvo vo Farnej okrem zážitku chute exkluzívnej gastronómie, ponúka aj komentovanú prehliadku viníc, po ktorých sa môžete voziť na štýlových golfových elektrických autíčkach 4x4.
Dych berúca sa vlniaca krajina je ideálnym miestom aj na špeciálny piknik. Vieme vám na mieru pripraviť raňajky, či netradičný obed, alebo aj romantickú večeru pri západe slnka, na akú sa len tak nezabúda. Špecifikom vinárstva sú aj pieskové duny, ako pozostatky pravekého mora, kde sa nachádza aj sídlo krásneho vtáčieho druhu - Včelárika zlatého. A aj sídlisko tohto operenca dotvára atmosféru, ktorá dýcha dovolenkou, pohodou a ktorú len tak v klasickej reštaurácií nenájdete.


Súčasťou viac ako 40 hektárovej plochy mladého vinárstva, ktorého hrozno spracúvame u nás v Kaštieli Pálffy, v technologicky najmodernejšom priestore pálffyovských pivníc, je aj začínajúci ovocný sad. Ten má základ na pôvodnom starom hruškovom sade, z ktorého sa zachovala odroda hrušky Durando. Práve z nej už môžu zákazníci ochutnať aj prvú exkluzívnu radu Hruškovice z Farnej, ktorú pripravujeme  v spolupráci s exkluzívnym partnerom Chateau Selešťany.

 

 

Kontakt

arrow Objednať víno

telefón: +421 905 541 821

email: info@viajur.sk 

V prípade objednávok nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu obchod@selavi.sk.

Logá a dokumenty na stiahnutie.

FAKTURAČNÁ
ADRESA

KOREŠPONDENČNÁ
ADRESA

mapa 1
Nastavenie cookies
VOP Reklamačný poriadok